Tábořiště Květinová louka

V případě tábořiště a zveřejňování informací o něm doporučujeme opatrnost. Zveřejnění přesných souřadnic či přibližné lokality tábořiště může znamenat ohrožení soukromí nežádoucími osobami, jako jsou sexuální predátoři, nevychovaní náctiletí či rodiče se zákazem osobního styku s dítětem.

Snažíme se každý rok jezdit na tábory po celé republice, a proto pravidelně nabízíme skautským táborům a kurzům naši Květinovou louku.

Kapacita
Máme s velkým komfortem ozkoušeno 25 podsadových stanů, 2 teepee, a 3 další táborové stavby (bez již stojícího srubu)

Lokalita a doprava
Tábořiště je v okruhu desítek kilometrů od Nového Údolí, z bezpečnostních důvodů rádi pošleme skautským zájemcům více informací na vyžádání.

Doprava je možná vlakem a následně cca 2 km pěšky, terén je i v deštivých obdobích vhodný pro příjezd většího počtu motorových vozidel. Tábořiště není průjezdné, a v jeho bezprostředním okolí auta nejezdí.

Cena pronájmu
30 Kč za osobu/den
Minimální poplatek v období červenec-srpen: 3000 Kč
Minimální poplatek mimo červenec-srpen: není

V bezprostředním okolí tábořiště se nachází

• Stromový háj přímo za jídelnou, kde je možné po obědě odpočívat
  • Říčka, kde je možné se pravidelně koupat – molo zde stojí
  • Les vhodný pro celotáborové hry

Služby v okolí

• Obchod s potravinami – 2 km
  • Pošta, kam je možné domluvit doručování dopisů – 2 km
  • Vlaková a autobusová zastávka – 3 km
  • Statek, kde můžete nakoupit ovoce a zeleninu (a podpořit místní producenty) – 5 km
  • Poliklinika – 20 km
  • Supermarket – 15 km

Vybavení a zázemí

Tábořiště je třeba každý rok postavit. Nachází se na něm pouze:

• Malý dřevěný srub sloužící jako kuchyně a spíž vč. nádobí
  • Studna s vodou – krytá (rozbory vody máme pravidelně)

Po dohodě je možné zapůjčit

• Podsady (až 30 kusů) a teepee (až 2 kusy)
  • Velký hangár (10 x 5 metrů)

Co je třeba před táborem

• Podepsat smlouvu o pronájmu
  • Nahlásit tábor na hygienu (provádí nájemce)
  • Přivést si podsady či teepee – můžeme vám je po dohodě zapůjčit
  • Vybudovat latrínu – dle dohody
  • Postavit jakoukoli další táborovou stavbu – jídelnu, hangár aj. – opět dle dohody

Co je třeba po táboře

• Sklidit tábořiště a uvést jej do původního stavu
  • V případě příjezdu dalšího turnusu jasně označit místa, která byla používána např. jako latrína nebo odpadová jáma
  • Navrátit veškeré zapůjčené vybavení, nebyla-li domluvena doprava
Rezervace klubovny

Na skautských stránkách ke klubovnám obvykle vídáme vložené kalendáře s obsazeností a k tomu např. uvedený kontakt pro rezervaci a doplnění podrobností. Tohle řešení nabízíme i zde. Vložení Google Kalendáře na web zvládnete ve 4 krocích díky návodu na podpoře skautských online projektů.

Zkontrolujte si obsazenost termínu a pokud je vámi potřebný termín volný, ozvěte se naší správkyni nemovitostí. Společně se domluvíte na podrobnostech zapůjčení naší klubovny vč. vybavení.

Jindřiška Srncová Koloušek

správkyně nemovitostí
Mobil: +420 123 456 789 (volat ideálně po 18. hodině)
WhatsApp: +420 123 456 789 (zprávy kdykoliv)